Přihlášení

Pro práci v systému se musíte nejdříve přihlásit

: close

Přihlašovací formulář

Login
Heslo
Zůstat přihlášen

UPOZORNĚNÍ

Dobrý den,

vážíme si Vaší spolupráce v rámci affiliate programu a rádi bychom v ní pokračovali. V této souvislosti Vás chceme informovat o změně technického provozovatele, kterým bude mateřská společnost WOODCOTE CZ, a. s., IČO: 61860085 se sídlem U Pekařky 281/3, 180 00 Praha 8 – Libeň a požádat Vás o obnovení Vašeho souhlasu prostřednictvím přiloženého formuláře, do konce měsíce dubna 2019.

Odsouhlasit převod smlouvy zde: https://www.stavbaonline.cz/affiliate-prevod-smlouvy

 • O všechny technické změny na pozadí se postaráme my. Veškeré měřící kódy a statistiky budou fungovat tak jako doposud.
 • Výše provizí se nemění  
 • Vaše data zůstávají v bezpečí ve správě stávajícího týmu


Děkujeme!

Za tým internetových stavebnin StavbaOnline.cz

Filip Jeřábek

--------------------------------------------------------------------------

Vydělávejte s námi

Propagovat naše stavebniny a vydělávat s námi je snadné. Máte webové stránky nebo znáte spoustu lidí, kterým o nás můžete dát vědět? Zaregistrujte se, odkaz na náš e-shop StavbaOnline.cz vložte na svůj web, rozešlete mailem nebo sdílejte na sociálních sítích a získejte provizi z každé objednávky od zákazníka, který u nás nakoupí na vaše doporučení. Odměnu získáte také za dalšího člověka, který se na vaše doporučení zapojí do našeho affiliate programu.

Začněte vydělávat ještě dnes

 • Vyplňte jednoduchý registrační formulář.
 • Přihlaste se pomocí údajů, které jste zadali při registraci.
 • V administraci si vyberte grafický banner nebo odkaz, zkopírujte HTML kód a vložte ho na váš web, do příspěvku na sociální sítě nebo e-mailového podpisu. Odkaz můžete vložit do obrázku, nebo ho doplnit vlastním textem. Každý odkaz obsahuje vaše unikátní číslo, díky kterému poznáme, že objednávka přišla díky vašemu doporučení. Buďte kreativní a pochlubte se nám svými vlastními nápady!
 • Rozšiřte své impérium a získejte dalšího člena affiliate programu! Speciální odkaz s vaším unikátním číslem můžete šířit stejným způsobem a upozornit tak na možnost snadno vydělávat. Díky tomu budete provizi dostávat i z objednávek vámi doporučených uživatelů.

V systému můžete sledovat, jak se navyšuje vaše odměna v závislosti na vašich aktivitách a podle toho zlepšovat strategii. Zajistěte si pasivní příjem a bavte se!

Proč spolupracovat s námi

Vidíte smysl v investici do stavebnictví, tak jako my? Pomozte nám budovat něco, co po nás zůstane. Díky vašemu doporučení se třeba budeme podílet na rekonstrukci krásného historického domu, na stavbě nové školy nebo koncertního sálu.

 • Internetové stavebniny provozujeme již více než 8 let
 • Máme kolem 1.400 unikátních návštěv denně.
 • Nabízíme široký sortiment kvalitních stavebních materiálů za férové ceny a dbáme na kvalitu i na ekologii.
 • Těšíme se výbornému hodnocení od našich zákazníků. Na portálu Heureka.cz se o tom můžete přesvědčit.

Naším cílem je získat si zákazníky neustálým zlepšováním služeb založených na osobním přístupu. Pomoci nám s tím můžete i vy.